Další lži spolku Přátelé Malvazinek

06.02.2021

Vážení členové a příznivci spolku Za zelené Malvazinky,  dovolte, abych uvedla na pravou míru další lži, které se o mě šíří ze strany spolku Přátelé Malvazinek, jehož předsedkyní ne paní Ing. Jolana Dočekalová.

Toto mi poslali na FB včera:

Jedná se o spolkem Přátelé Malvazinek iniciovanou, připravovanou a realizovanou urbanisticko - architektonickou soutěž Na Pláni, což ale bylo přede mnou, jakožto tehdejší členkou Výboru jejich Spolku, utajeno. Nevím, jak dlouho tuto sprostou a nechutnou dezinformaci (a další) šíří, a co již má tato lež na kontě za škody, ale zde kopíruji svou reakci na toto. Prosím, berte ohled na to, že FB komunikace, stejně jako e-mailová komunikace, nemusí být psána formou zdvořilostního dopisu.

Mé FB odpovědi:

1) ja jsem zadnou architektonickou soutez nepripravovala a nevim, kdo ji pripravoval. Uz na pocatku roku 2018 jsem vas o tyto infirmace zadala. Nic jsem nepripravovala, veskera vase priprava byla prede mnou utajena. A ano, panu predsedovi jsem doporucila svou byvalou kamaradku do poroty, a ze v porote jednala uplne jinak, nez dle stanov vaseho spolku, neni mou zodpovednosti. Se mnou pani Kolovratova svuj postup nikdy nekonzultovala, jakoz ani nikdo jiny z vaseho spolku.

2) a vubec nechapu, proc tady pisete vase lziva tvrzeni na fb, kdyz mate na presne tyto dotazy odpovedet formou odpovedi na dopis k vasim protipravnim cinum.

3) proste jste tu soutez pripravili v utajeni pred clenkou vlastniho vyboru nejak spatne, kdyz vysledkem vasi cinnosti je zabetonovani a zastavba poloviny zelene v uzemi.

4) vaše předsedkyně Dočekalová mi v létě řekla, že má nějaký speciální způsob, jak to tady zachránit. No tak ať se teď ukáže, má skvělou příležitost. Já jsem se po té vaší neprůstřelné soutěži snažila tu paseku po vás zachránit 4 roky a nešlo to. Třeba paní Dočekalová ná nějaké lepší páky, než já....

5) a jako nezlobte se na mě, já považuji za HRUBOU URÁŽKU vaše obvinění z toho, že já jsem se podílela na přípravách něčeho tak zvrhlého, jako byla ta vaše unikátní soutěž. Sorry jako. A koukejte odpovědět na tento dopis. Děkuji. https://www.zelenemalvazinky.cz/l/urgence-odpovedi-na-dopisy-z-let-2018-a-2019-poruseni-stanov-ve-spolku-pratele-malvazinek-z-s/?fbclid=IwAR1iJ_Tk2I_Aiekl3I51o5GxoYR-7404VBVvy9B2XhlzPFOkIxBa5Om-L3A 

6) ještě doplňuji info k té Kolovratové - než jsem ji nominovala do poroty, byla se mnou za jedno, v souladu se Stanovami. Tedy záchrana a ochrana veškeré zeleně. Nevím, kdo ji pak dále zpracovával a proč - se mnou to nekonzultovala a ani nikdo z vašeho spolku. O tom, že domlouváte ARCHITEKTONICKOU soutěž jsem neměla ani potuchy do chvíle, než jste mě postavili před hotovou věc. Jediné, na čem jsem se podílela byl leták k participační schůzce, který jste mi dali ke korektuře. Na ničem jiném jsem se nepodílela. A nebo doložte, že ano.

7) do poslední chvíle jste mi to prezentovali jako KRAJINÁŘSKOU SOUTĚŽ, na to si nepamatujete?

8) Zajímavé je, že od prosince 2016 měli Přátelé Malvazinek příležitost přiznat na radnici, že zde protestují proti výsledku té jejich unikátní soutěže stovky lidí, avšak toto utajili a dosud lživě veřejně tvrdí, že jediným člověkem, kterému vadí ta jejich Studie Na Pláni, jsem já...... Přitom protesty stovek sousedů mají doložené a zapsané v zápisu z jejich tajné schůzky na radnici...... Vědí o tom i zastupitelé a přes to neustále lžou a lžou a lžou...... Příležitost zvrátit výsledky té jejich zvrhlé soutěže tady byla, ale oni svým podvodným způsobem docílili toho, že se to prostě zvrátit nedalo.... BV

V Praze 5 dne 6. 2. 2021, Běla Vidmarová v.r.