Dopravní výbor MČ Praha 5 - Studie Na pláni - dopravní usnesení i k předpolí hřbitova Malvazinky

22.02.2020

Vážení členové a příznivci spolku Za zelené Malvazinky, z.s.,

na jednání Dopravního výboru MČ Praha 5 dne 10. 2. 2020 byl odsouhlasen hrubopis dopravní studie Radlice - Malvazinky, pro jehož zadání byla jedním z podkladů také Studie Na pláni. Tento hrubopis není zveřejněn na webu MČ Praha 5, avšak nám se podařilo jej neoficiální cestou získat (zájemcům poskytneme na vyžádání). V hrubopise zmíněné dopravní studie figuruje řešení předpolí Smíchovského hřbitova dle Studie Na pláni, proti kterému se náš spolek i jednotliví občané oprávněně vymezují již od roku 2016. Přeposíláme vám pro informaci náš dnešní e-mail panu inženýru Panenkovi, předsedovi Dopravního výboru MČ Praha 5. Vyzýváme vás, abyste nám zaslali vaše názory k řešení předpolí Smíchovského hřbitova, zejména z dopravního hlediska, nejlépe na adresu malvazinky@zelenemalvazinky.cz, abychom mohli Vaše názory do stanoviska Spolku zakomponovat. Přílohou našeho stanoviska budou i vaše minulé dopisy na radnici. Samozřejmě každý občan může psát své stanovisko samostatně a na radnici jej odeslat individuálně. Řešení odsouhlasené Dopravním výborem MČ Praha 5 - viz přiložený obrázek ze Studie Na pláni.

výbor spolku Za zelené Malvazinky, z.s.

Vazeny pane inzenyre Panenko,

jelikoz na Dopravnim vyboru, jehoz jste predsedou, byl dne 10. 2. 2020 odsouhlasen hrubopis dopravni studie Radlice - Malvazinky a usneseni zverejnene na webu MC Praha 5 tento hrubopis neobsahuje, dovoluji si Vam sdelit, ze obcane z lokality Na plani i nekteri dalsi byli s timto hrubopisem jiz seznameni jinou cestou a budou k nemu psat Dopravnimu vyboru a dalsim organum sva stanoviska.

Spolek Za zelene Malvazinky, z.s. vita odmitnuti jednosmerneho provozu v ulicich Nad Laurovou a K vodojemu, avsak jiz mnoho let se argumentacne spravne vymezuje vuci reseni predpoli Smichovskeho hrbitova dle Studie Na plani. Argumentaci znovu sepiseme do srozumitelneho stanoviska a dorucime prostrednictvim podatelny MC Praha 5.

Zaroven Vas zadam o oficialni zverejneni hrubopisu uvedene Studie v podkladovych materialech u usneseni Vaseho vyboru na webu MC Praha 5.

Predem dekuji za vstricnost.

Za spolek Za zelene Malvazinky, z.s.

Bela Vidmarova