Informace z členské schůze

24.05.2019

Vážení sousedé,

s radostí vám oznamujeme, že na včerejší náhradní členské schůzi Spolku byla zvolena nová členka Výboru - paní Kateřina Zonková. Výbor tedy bude nyní pracovat ve složení: Kateřina Zonková, Běla Vidmarová, Petr Vidmar. Kateřině gratulujeme a těšíme se na spolupráci.

5 členů Spolku oznámilo vystoupení z členské základny, spolek má tedy nyní 42 registrovaných členů. Bylo vybráno 600 Kč na členských příspěvcích a byl přislíben toner a papíry do tiskárny. Dvě členky s grafickým vzděláním budou pracovat na vizuálním stylu našeho Spolku (logo, obrázky na web, facebook).

Co nás nyní čeká: V první řadě bude nutné naformulovat odpovědi na několik dopisů, které nám byly doručeny v posledním období 2 měsíců, kdy Výbor byl kvůli rezignaci člena Výboru a obstrukcím s volbou nového člena neakceschopný. Poslední dopis, který nám byl do datové schránky doručen včera, naleznete v odkazu. Koho k tomu cokoliv napadne, prosíme o náměty a tipy do naší odpovědi. Určitě budeme plánovat komunitní akce, a to v kooperaci s dalšími místními spolky. Budeme obnovovat náš podnět na povinnost majitelů pozemků ochraňovat zákonem chráněné druhy živočichů. V neposlední řadě budeme připomínkovat dopravní situaci v naší lokalitě.

Na další spolupráci se moc těšíme a děkujeme za důvěru všem, kdo včera hlasovali pro záchranu Spolku.

Výbor spolku Za zelené Malvazinky, z.s.