Musíme si dávat pozor i na spřízněné duše....

04.07.2018

Byl nám doručen e-mail od kandidáta jedné politické strany, že míní psát otevřený dopis zastupitelům v tomto duchu a od těchto iniciativ se důrazně distancujeme!:

"............... pozaduji NA PLANI místo privátnícjh radových domků u MŠ veřejnou komunitni zahradu, dále žádají vykup garazi pro vystavbu (velkého) ekologicky setrneho obecniho bytoveho domu s malometrážními (single) / pripadně obecními startovními/sdilenými byty"

Naše odpověď: "zřejmě jste úplně dobře nepochopil situaci, že? My se zastáváme místních cca 250 obyvatel z ulic přiléhajících k hrozící výstavbě, kteří řekli jasné ne výstavbě v našem zeleném okolí a bojují za to už 8 let. Místní obyvatelé navrhli mnoho námětů, co se dá v zelené lokalitě realizovat namísto jakékoliv výstavby, tedy od nápadu místo garáží vystavět cokoliv se distancujeme. Pokud chcete stavět tyto byty, zaměřte se na plánovanou výstavbu 100 metrů odtud ve svahu do Radlic, kde MČ Praha 5 údajně takovou nějakou výstavbu plánuje místo developerského projektu. Děkuji za pochopení. Běla Vidmarová"