Příprava na Členskou schůzi spolku

14.01.2021

Vážení členové a příznivci spolku Za zelené Malvazinky,

zdravím vás v novém roce 2021 a věřím, že bude pro nás příznivější, než ten minulý.

Se svou zprávou se nyní obracím zejména na členskou základnu Spolku, avšak i na aktivní pozitivní občany dosud neorganizované ve spolcích.

Spolek Za zelené Malvazinky, z.s. vzniknul v březnu 2018, členská základna dosahuje téměř 50 členů a nyní, po rozkolu mezi členy Výboru na jaře 2018 je v neaktivní fázi, respektive má pouze jednoho aktivního člena, který dělá všechno (Bělu Vidmarovou). Jedná se o poměrně silnou administrativní zátěž pro soukromou osobu, která pro vás tento servis zajišťuje ve svém veškerém volném čase, dobrovolně a zadarmo. Proto opět vyzývám neaktivní členy, aby z tohoto spolku aktivních občanů vystoupili. Na základě minulé výzvy se ozval pouze jeden! člen s tím, že vystupuje ze spolku a dva! s tím, že nevystupují ze spolku.

Ke svolání ze zákona povinné Členské schůze sděluji, že bude svolána, jakmile bude možnost. Sděluji, že na základě minulého usnesení Výboru budou členové, kteří nedorazí na Členskou schůzi, nebo si nezařídí plnou moc, vyloučeni pro neaktivitu dle Stanov.

Pro aktivní členy posílám v příloze návrh programu, prosím o připomínky, korektury a návrhy kandidátů do Výboru. Pokud se nenajdou, bude Spolek uveden do likvidace.

Pro aktivní a pozitivní občany nejlépe z oblasti Malvazinek mám výzvu - pokud chcete občansky pracovat tak, aby byla Vaše práce zaštítěna profesionálně fungujícím zapsaným spolkem Za zelené Malvazinky, z.s., ozvěte se nám, rádi vás přijmeme. Jedná se o kauzy zejména na Malvazinkách, ale naše činnost se týká v podstatě celé Prahy 5.

Přeji příjemný rok 2021

Běla Vidmarová

jednatelka v zájmu spolku Za zelené Malvazinky, z.s.