Sanopz Na Cihlářce - záznam jednání 17. 6. 2020 z OUR MČ Praha 5 ke korekturám

03.07.2020

Na základě zápisu z jednání k ústupkům investora KKCG Karla Komárka, které proběhlo 17. 6. 2020 na půdě MČ Praha 5, a který vypracovala Ing. arch. Marie Kašparová (zveřejnili jsme včera),  zaslal zápis slíbený MČ Prahou 5 i vedoucí Odboru územního rozvoje MČ Praha 5 - Ing. arch. Jan Kábrt, a to s omluvou:

Vážení,

zápis z jednání připravil za městskou část odbor územního rozvoje a 24.6. jsme ho poskytli k připomínkám. Bohužel se nedopatřením stalo, že nebyl k připomínkám rozeslán, což mne mrzí o to více, že se jedná o tuto záležitost. Nehledejte za tím prosím žádný úmysl, stala se chyba, k odpovědnosti se hlásím a omlouvám se.

Dovoluji si proto navrhnout navázat na námi připravený zápis, ten připomínkovat, a záznam paní Kašparové přiložit k zápisu jako přílohu.

 

Kdo máte k tomuto zápisu (nebo k zápisu paní Kašparové, zveřejněnému včera) připomínky, prosíme, směřujte je na zástupkyni veřejnosti pro zachování funkce VV v areálu Sanopz Na Cihlářce, Ing. arch. Marii Kašparovou (kasparmarie@volny.cz), aby je mohla sdělit na radnici MČ Praha 5.