SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME

14.10.2020

SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME

Milí sousedé,

doporučujeme všem dodržovat nařízení Vlády ČR z důvodu, že čísla opravdu hovoří poměrně jasně - situace byla od léta nezvládnuta a dochází k exponenciálnímu nárůstu jak počtu potvrzených případů Covid19, tak i k exponenciálnímu raketovému nárůstu počtu hospitalizovaných i v těžkém stavu.

Čísla ukazují, že pokud nebudeme respektovat vládní opatření, během následujících 3 týdnů zkolabuje zdravotnický sektor. Nebudou lůžka ani pro případy jiných nemocí a nebude k dispozici personál. Toto se bohužel může stát i v případě, že nařízení dodržovat budeme.

Doporučujeme nainstalovat aplikaci Erouška - www.erouska.cz 

Prosíme, abyste nevěřili různým konspiračním teoriím a deznformacím, a abyste tyto nešířili dále. Zde v článku jsou některé vyjmenované: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pozitivni-i-bez-testu-a-cipovani-lidi-co-jsou-nejrozsirenejsi-dezinformace-o-covidu-40338999?fbclid=IwAR12JBof1dpjfxlTPUCcSYZjnLEO3GRVA0XDm8lvvdAdNM8CVuNq-qfmkXw#utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz 

Prosíme, abyste se neúčastnili demonstrací proti totalitě a podobných. V době nouzového stavu se neúčastněte žádných demonstrací. Vyřídit si to s naší vládou bude možné ihned, jakmile společně pokoříme pandemii.

Buďte co nejvíce doma, zásobte se vitamíny nejlépe ve formě čerstvého ovoce a zeleniny, nepřehánějte to s alkoholem a najděte si nějakou činnost, která vás bude bavit.

Společně to zvládneme

Za zelené Malvazinky, z.s.