Změna Územního plánu - lokalita Na Pláni - projednání na Magistrátě

15.10.2020

Předevčírem jsme se z aplikace zmenaplanu.cz dozvěděli, že na dnešním jednání Zastupitelstva Hlavního města Prahy proběhne v bodě 7, v rámci tisku Z-8705, projednání změny Územního plánu Z3218/14 - lokalita Na Pláni. Písemnou občanskou interpelací jsme záležitost našim zastupitelům popsali a navrhli 2 možnosti, jak by se dala situace řešit. Oslovili jsme přímo pana doc. Ing. arch. Petra Hlaváčka, náměstka primátora pro územní rozvoj. Průvodní dopis je níže, interpelace v příloze. 

Jednání ZHMP je možno sledovat na tomto odkaze:

https://www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/primator_a_volene_organy/zastupitelstvo/programy_a_zapisy_zasedani/primy_prenos_zasedani_zhmp/index.html 


"Vážený pane náměstku Hlaváčku,

dnes jsem Vám poslala prostřednictvím naší datové schránky písemnou formu občanské interpelace spolku Za zelené Malvazinky, z.s. k zítřejšímu jednání ZHMP, kde má být projednána také změna územního plánu Z3218/14 (Na Pláni, Malvazinky, Praha 5). Prosím, zda byste situaci mohl považovat za závažnou, a zda byste zvážil možnost podat k tomuto bodu zítra pozměňovací návrh, například dle některého z našich návrhů uvedených v interpelaci.

Dovoluji si Vám interpelaci zaslat z důvodu urychlení komunikace ještě touto formou.

Děkuji Vám předem za vyřízení naší občanské interpelace.

Za spolek Za zelené Malvazinky, z.s.

zmocněnkyně k jednání v zájmu Spolku

Běla Vidmarová"